Валюта/Мова

Масштаби

Пошук по маркам

Категорії

Виробники

Опитування

Доставка і оплата

 Умови оплати:

Оплата при отриманні (Нова Пошта) - Оплата здійснюється у відділенні Перевізника при отриманні замовлення, з можливістю попереднього огляду вкладення посилки перед оплатою. Перевізником стягується комісія в розмірі 2% від суми переказу + вартість послуги зворотної доставки. Дійсна тільки на території України!

 

Накладений платіж (Укрпошта) - Оплата здійснюється у відділенні Перевізника при отриманні замовлення. Попередній огляд вкладення перевізником не передбачений! Перевізником стягується комісія в розмірі 1% від суми переказу від 2000грн., Або 2% від суми переказу до 2000грн, але не менше 10 грн. Дійсна тільки на території України!

 

Оплата на картку Monobank - Оплатити можна через інтернет-банкінг (Monobank, Приват24 і т.п.), касу або через термінал. При оплаті через термінал IBOX, або інтернет-банкінг Monobank / Universal Bank, комісія за поповнення карткового рахунку Monobank не стягується. В іншому випадку, банком стягується комісія в розмірі 0,5% від суми переказу, але не менше 5 гривень. Будь ласка, оплачуючи замовлення враховуйте комісію банку!

 

Оплата на картку Ощадбанк - Оплатити можна через інтернет-банкінг (Ощад24/7, Приват24 і т.п.), через касу банку або через термінал. При поповненні картки через сервіси Ощадбанку стягується комісія 0,1% + 2 грн. При поповненні картки через сторонні сервіси стягується комісія 1% + 5 грн. Будь ласка, оплачуючи замовлення враховуйте комісію банку!

 

На картку А-Банк - Оплатити можна через інтернет-банкінг (АБанк24, Приват24 і т.п.), касу або через термінал. Поповнення картки через термінал IBOX, інтернет-банкінг АБанк24, сервіси/банкінги партнерів - без комісії. В іншому випадку, банком стягується комісія в розмірі 0,5% від суми переказу, але не менше 5 гривень. Будь ласка, оплачуючи замовлення через касу, термінал або інтернет-банкінг, враховуйте комісію банку!

 

На карточку Альфа-Банк (Sense) - Безкоштовне поповнення через мобільний додаток Sense SuperApp та через мережі терміналів EasyPay, City24 та Приват-Банк. Оплачуючи іншими способами, прохання враховувати комісію! 

 

На картку Raiffeisen Bank Aval - Оплатити можна через інтернет-банкінг (Raiffeisen, Приват24 і т.п.), касу або через термінал. Поповнення картки через термінал IBOX, інтернет-банкінг Raiffeisen, сервіси/банкінги партнерів - без комісії. В іншому випадку, банком стягується комісія в розмірі 0,5% від суми переказу (вказується при оформленні переказу). Будь ласка, оплачуючи замовлення враховуйте комісію банку!

 

На карточку ПУМБ - Оплатити можна через інтернет-банкінг (ПУМБ Online, Приват24 і т.п.), касу або через термінал. Поповнення картки через термінал IBOX, інтернет-банкінг ПУМБ Online, сервіси/банкінги партнерів - без комісії. В іншому випадку, банком стягується комісія в розмірі 0,5% від суми переказу (вказується при оформленні переказу). Будь ласка, оплачуючи замовлення враховуйте комісію банку!

 

Грошовий переказ (USD, EUR) - Грошовий переказ здійснюється з будь-якого банківського або поштового відділення системами Western Union, Hazri, RIA, Meest, Welsend, PrivatMoney, Intel Express, MoneyGram, Золота Корона і т.п. практично з будь-якої країни світу. До оплати приймаються гривні, рублі, долари і євро. Вартість послуги грошового переказу стягується системою в розмірі 1-2% від суми переказу.


SWIFT переказ (USD, EUR) - SWIFT - це міжнародна міжбанківська система передачі і отримання грошових коштів. Переказ здійснюється на картковий рахунок одержувача з будь-якого банківського відділення практично з будь-якої країни світу. Комісія за SWIFT-переказ стягується за тарифами банку, але не менше 10 $.

 

Wise (TransferWise), TransferGo, Paysend (і т.п.) переказ з карти на карту (USD, EUR - конвертація в ГРН) - Переказати гроші досить просто за допомогою простої онлайн-платформи переказу грошей. Щоб отримати переклад, досить надати реквізити власної карти. TransferWise - найреволюційніша компанії в сфері переказу грошей і міжнародних платежів.

 

PayPal (EUR) - найбільша дебетова електронна платіжна система. Стандартні комісії PayPal відрізняються залежно від країни та типу транзакції. У середньому може становити до 5%.

 

Магазин працює з 2011 року. Щодня нас відвідує понад 1500 користувачів, понад 20 тисяч щомісяця. Це говорить про повне визнання і довіру наших покупців.
Наше ім'я, визнання клієнтів, злагодженість всіх робочих процесів і оперативне вирішення будь-яких питань - найкращі гарантії. Так само, у вас залишається право оплачувати замовлення накладним платежем за фактом отримання товару.

 

 

 

Условия доставки:

 

• Доставка по Україні

«Нова Пошта» - Доставка здійснюється по всій Україні протягом 1-2 днів, на деяких напрямках - до 3 днів. Вартість доставки - за тарифами перевізника від 50 гривень.

 

«Укрпошта» - Доставка здійснюється в будь-яку точку України протягом 5-8 днів. Доставка по Світу здійснюється протягом 1-3 тижні. Вартість доставки: по Україні - від 30 гривень, закордон - від 150 гривень.

 

 

Доставка замовлень на суму від 1500грн. по Україні здійснюється БЕЗКОШТОВНО.

 

• Доставка в Росію, Європу, СНД і на Дальнє Зарубіжжя
Доставка замовлень за кордон здійснюється Міжнародною поштою. Вартість пересилання - з Тарифів Перевізника.
Оплата приймається перед відправленням замовлення SWIFT перекладом на картковий рахунок, а також грошовим переказом через системи грошових переказів (Western Union, Meest, RIA, Coinstar (Sigue), Intel Express, MoneyGram тощо), в доларах, євро, рублях або гривнях. Так само, можливо оплатити замовлення через інтернет з карти на карту за допомогою онлайн-платформи TransferWise і т.п. 

 

• Терміни та Вартість доставки
Замовлення, оплачені до 12:00, відправляються в цей же день. Замовлення, оплачені после 12:00, відправляються на наступний день, крім вихідних та святкових днів.
Виняток: Посилки Укрпоштою відправляються за фіксованими днями - вівторок і пятниця.

 

Для того, щоб прорахувати терміни і вартість пересилання Вашого замовлення у Ваше місто рекомендуємо скористатися Калькулятором вартості:

 

   

 

 

Упаковка:

 

Інтернет магазин «Радиатор» гарантує Вам високоякісну упаковку європейської якості здійснюється професійними висококваліфікованими співробітниками.
Наші ящики виготовлені з тришарового гофрокартону підприємством австрійської компанії, що є лідером ринку з виробництва гофротари в Центральній і Східній Європі.
Наша упаковка максимально надійно збереже упакований товар від впливу зовнішніх факторів при перевезенні і складуванні. Додатково, для збільшення міцності товар, що пересилається перепаковуємо зсередини гофроящика. Так само, у разі відсутності заводської упаковки товару або заводських фіксаторів моделі всередині коробки, моделі перепаковують нашими силами для уникнення вільного теліпання моделі при пересиланні. При упаковці товару враховуються всі вразливі місця, для уникнення пошкодження при транспортуванні.

товарів на суму 0 грн
  • Кошик товарів порожній
  • Оформити замовлення
    ×
    Я бажаю отримувати повідомлення про новий доданий товар на сайті за нижче вказаними категорія (необхідно вибрати)